Despicator de busteni Rotakt VLS10TS-1 motor electric 3000W forta despicare 10T
Rating:
100% of 100
2  Recenzii
Pret special 3.508,00 Lei Pret standard 3.950,00 Lei
in stoc
Cod produs
033395
Disponibilitate Stocul trebuie verificat
Cod produs 033395
Producator Rotakt
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
128.09 Lei / lună
99.33 Lei / lună
Cod produs: 033395
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Despicatorul de busteni ROTAKT VLS10TS‑1 este un echipament puternic si eficient, conceput pentru despicarea bustenilor in mod vertical. Cu un motor electric de 3.000W (in regim S6 40%) si o tensiune de alimentare de 230V/50Hz, acest despicator ofera o forta de despicare de 10 T.
Specificatii tehnice:
  • Tensiune motor: 230V/50Hz
  • Putere motor: 3.000W / S6 40%
  • Forta despicare: 10 T
  • Amperaj: 10A
  • Presiune hidraulica: 10 A
  • Capacitate ulei hidraulic: 4.5L
  • Diametru bustean: 8~35 cm
  • Lungime bustean: 70 cm
  • Greutate: 96 Kg
  • Functioneaza la temperaturi ambiantale intre +5 C si +40 C.
  • Echipat cu comenzi mecanice de siguranta pentru maini in timpul operarii
  • Dispozitiv de blocare tip declansare
Mai multe informatii
Putere motor (KW) 3
Forta despicare (T) 10
Diametru bustean (cm) 35
Lungime bustean (cm) 70
Tip motor Electric
Tip actionare Hidraulic
Producator Rotakt
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsDespicator de busteni Rotakt VLS10TS-1 motor electric 3000W forta despicare 10T
Rating-ul dumneavoastra
AGROPRO
Produse din aceeasi categorie
  1. Despicator de lemne IROSS ECO 80 1 VITEZA 8T 1.9kW hidraulic
    Pret special 6.708,00 Lei Pret standard 7.454,00 Lei
  2. Despicator electric busteni HECHT 670 2000W 230V 7tone 46kg hidraulic