Despicator hidraulic ProGarden LS22T-1050 Forta despicare 22 tone Lungime maxima 105 cm
Pret special 7.049,00 Lei Pret standard 9.264,00 Lei
in stoc
Cod produs
51300LS22
Disponibilitate In stoc
Cod produs 51300LS22
Producator ProGARDEN
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
230.18 Lei / lună
197.14 Lei / lună
Cod produs: 51300LS22
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Descriere:
Motor pe benzina 6.5 CP
Pompa hidraulica Bucher Hydraulics Germany
Functioneaza atat in plan vertical cat si in plan orizontal
Dotat cu roti gonflabile din cauciuc fara camera pentru transport pe distante lungi
Carlig de remorcare
Picior suplimentar pentru sustinere si marire a stabilitatii
Date tehnice:
Motor: 168f-2, motor pe benzina, 4-timpi, racire cu aer, 6.5 CP
Capacitate cilindrica: 196 cmc
Dimensiune bustean:
- Diametru 500 mm
- Lungime 1050 mm
Forta maxima despicare:  22 tone
Directie functionare:  orizontal / vertical
Presiune hidraulica maxima:  24 Mpa
Debit maxim pompa:  41.64 L/min
Capacitate ulei hidraulic:  25 L
Tip ulei hidrulic: 10WT AW32, ASLE H-150 or ISO32
Dimensiune carlig remorcare: 50 mm bila
Dimensiuni:
- produs 2200x1140x1280 mm
- ambalaj 2300x530x600 mm
Greutate neta / bruta: 300/ 315 kg
Viteza maxima de remorcare: 70 km/h
Diametru cilindru hidraulic: 100 mm
Cursa cilindru hidraulic: 1000 mm
Roti transport: 16x4.8-8
Tip roti transport: cauciuc
Atentie!
Despicatorul se livreaza fara ulei hidraulic si fara ulei de motor!
Pentru detalii cititi manualul si luati legatura cu agentul de vanzari.
Mai multe informatii
Putere motor (KW) 4.78
Forta despicare (T) 22
Diametru bustean (cm) 50
Lungime bustean (cm) 110
Tip motor Benzina
Tip actionare Hidraulic
Producator ProGARDEN
Scrie o recenzie
Rating-ul dumneavoastra
AGROPRO
Produse din aceeasi categorie
  1. Despicator de lemne IROSS ECO 80 1 VITEZA 8T 1.9kW hidraulic
    Pret special 6.708,00 Lei Pret standard 7.454,00 Lei
  2. Despicator electric busteni HECHT 670 2000W 230V 7tone 46kg hidraulic