Pret special 36.835,00 Lei Pret standard 39.465,00 Lei
in stoc
Cod produs
S536026052174
Disponibilitate Stocul trebuie verificat
Cod produs S536026052174
Producator SECO
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
1,050.31 Lei / lună
Cod produs: S536026052174
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Iti mai recomandam si
Specificatii tehnice:
  • Motor: BRIGGS & STRATTON 26 CP
  • Transmisie: hidrostatica, Tuff Torq K62M, fara diferential
  • Latime de taiere: 122 cm
  • Unitate de taiere: 2 rotoare
  • Actionare mecanism de taiere: electromagnetic
  • Inaltime de taiere: de la 25 mm la 80 mm, 7 pozitii
  • Roti fata: 16”
  • Roti spate: 20”
  • Rezervor carburant: 11.9 l
  • Capacitate cutie colectoare pt. iarba: 380 l
  • Sistem descarcare: manual
  • Scaun: model DeLuxe cu suport pentru brate
  • Baterie: 12 V, 32 Ah
  • Faruri: halogen + becuri LED
  • Echipamente speciale: contor ore de functionare, claxon + functie AUTO-MAN, mecanism de taiere conbinat (colectare / maruntire), memorie pozitie elevator, priza 12 V, coloana de directie reglabila + volan cu maner + afisaj cu 4 indicatori
  • Dimensiuni (Lxlxi): 2580 x 1300 x 1250 mm