ProGARDEN LT302-1400C aparat de spalat cu jet, 1400W, 80bar
347,00 Lei
in stoc
Cod produs
467100LT302
Disponibilitate Stocul trebuie verificat
Cod produs 467100LT302
Producator ProGARDEN
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
96.95 Lei / lună
13.86 Lei / lună
Cod produs: 467100LT302
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Accesorii spalator cu presiune
Descriere
  • Motor puternic pentru o presiune ridicata
  • Maner si rotipentru transport si manevrare cu usurinta
  • Maner demontabil pentru depozitare si economie de spatiu
  • Lance fractionabila in trei segemente pentru depozitare usoara
Date tehnice
Putere  1400 W
Tensiune    230V/50Hz
Presiune nominala   80 bar
Presiune maxima 110 bar
Debit nominal   5.5 l/min
Debit maxim 6.5 l/min
Nivel zgomot    92     dB(A)
Temperatura maxima apa  50 C
Dimensiuni 332x260x667 mm
Masa    5.8 kg
Lungime furtun  presiune 5 m
Mai multe informatii
Producator ProGARDEN
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsProGARDEN LT302-1400C aparat de spalat cu jet, 1400W, 80bar