Pachet Fierastrau pentru crengi METABO MS18LTX15 + Set 2 acumulatori 18V Lipower 2.0Ah si incarcator SC36
1.085,00 Lei
in stoc
Cod produs
Disponibilitate In stoc
Cod produs 600856850+685161000
Producator Metabo
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
281.84 Lei / lună
32.40 Lei / lună
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Accesorii drujbe
METABO MS 18 LTX 15
18 V
Tensiune acumulator
15 cm /
6 "
Lungime sina de ghidaj
5 m/s
Viteza maxima a lantului
DESCRIERE PRODUS
  • Viteza constanta mare a lantului chiar si sub sarcina, pentru taieri rapide.
  • Pana la 60 de taieri in lemn tare O 80 mm cu o singura incarcare a acumulatorului (acumulator LiPOWER 18 V / 2,0 Ah).
  • Lant cu recul redus pentru taieri usoare si sigure si vibratii reduse.
  • Multe marci, un singur sistem de acumulator: acest produs poate fi folosit cu toate acumulatorii si incarcatoarele de 18 V ale marcilor CAS.
Sistem de acumulatori multi-brand
DATE TEHNICE
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Lungimea ghidajului: 15 cm / 6”
  • Lungimea de taiere: 15 cm / 6”
  • Viteza maxima a lantului: 5 m/s / 16,4 ft/s
  • Forma dintilor lantului: semi-cilindrica (semi-chisel)
  • Pasul dintilor lantului: 1/4”
  • Grosimea legaturii de antrenare: 1,1 mm / 0,043”
  • Numar de legaturi de antrenare: 39
  • Greutate fara acumulator: 1,6 kg / 3,5 lbs
VIBRATII
  • La ralanti: 2,5 m/s²
  • Incertitudinea masurarii K: 1,5 m/s²
EMISIE ZGOMOT
  • Nivel presiune sonora: 74 dB(A)
  • Nivel putere sonora (LwA): 90 dB(A)
  • Incertitudinea masurarii K: 3 dB(A)
ACCESORII INCLUSE
  • Ghidaj fierastrau 15 cm
  • Lant de fierastrau 15 cm (1/4” LP / 1,1 mm)
  • Protectie lant fierastrau
  • Ulei de ungere bio pentru lant 100 ml
  • Cheie hexagonala cu cap sferic
  • Fara acumulator, fara incarcator
METABO BASIC SET 2 X 2.0 AH
DATE TEHNICE
  • Tip acumulator: LiPOWER
  • Capacitate acumulator: 2 x 2 Ah
Mai multe informatii
Lungime Lama (Cm) 15
Tip Motor Cu acumulator
Tip Utilizare Profesional
Producator Metabo
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsPachet Fierastrau pentru crengi METABO MS18LTX15 + Set 2 acumulatori 18V Lipower 2.0Ah si incarcator SC36
Rating-ul dumneavoastra
AGROPRO
Produse din aceeasi categorie
  1. Redback E608D emondor acumulatori 40V, 2000mm, Dmax 190mm, solo