Masina de taiat faianta 1200W 92cm Ø200mm RDP-ETC30
Pret special 1.530,00 Lei Pret standard 1.700,00 Lei
in stoc
Cod produs
078005
Disponibilitate Stocul trebuie verificat
Cod produs 078005
Producator Raider
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
393.32 Lei / lună
44.70 Lei / lună
Cod produs: 078005
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Putere nominală: 1200 W Nr. maxim rotatii : 3000 min-1 Ajustare unghi taiere: 45-90⁰ Andancime maxima de taiere: 30mm Lungime maxima de taiere: 920mm Dimensiuni disc: 200 mm Dimensiuni masa de lucru :1080x380
Mai multe informatii
Producator Raider
Scrie o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produsMasina de taiat faianta 1200W 92cm Ø200mm RDP-ETC30
Rating-ul dumneavoastra
AGROPRO
Produse din aceeasi categorie
  1. Masina de taiat placi 1680W ø230mm 76cm RDP-ETC29
    Pret special 2.250,00 Lei Pret standard 2.500,00 Lei
  2. Masina de taiat placi 800W ø200mm 52cm RD-ЕTC23
  3. Masina de taiat placi 550W ø180mm RD-ЕTC20
  4. Masina de taiat placi 450W ø180mm RD-ЕTC25
  5. Masina de taiat placi 100cm RD-TC18
  6. Masina de taiat placi 60cm RD-TC14
  7. Masina de taiat placi 60cm 3in1 RD-TC13
  8. Masina de taiat placi 50cm 3в1 RD-TC12
  9. Masina de taiat placi Raider RD-TC10 3in1 lungime lucru 40cm
  10. Masina de taiat placi 50cm RD-TC03
  11. Masina de taiat placi Raider RD-TC02 lungime lucru 40cm
  12. Masina de taiat placi 80cm RD-TC31 - Raider
  13. Capse pentru RD-AS03 6x9.1x0.7mm 10000buc - Raider