Masina de frezat verticala Makita RP2300FCX Turatie 22000rpm Putere 2300W
2.613,00 Lei
Epuizat din stoc
Cod produs
RP2300FCX
Disponibilitate Epuizat din stoc
Cod produs RP2300FCX
Producator Makita
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
96.27 Lei / lună
74.61 Lei / lună
Cod produs: RP2300FCX
Stoc epuizat
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Masina de frezat verticala Makita RP2300FCX:
  • Putere absorbită: 2300 W
  • Turație variabilă: Da
  • Turație în gol (rpm): 9000 - 22.000 min-1
  • Adâncime frezare: 0 - 70 mm
  • Control constant al vitezei: Da
  • Control electronic al turației: Da
  • Funcție Soft Start: Da
  • Duză pentru aspirator: Da
  • Lampă de lucru cu LED încorporat: Da
  • Factor acustic K: 3 dB(A)
  • Nivel presiune acustică: 87 dB(A)
  • Vibraţii frezare h: 4,5 m/s²
  • Vibraţii K /h frezare: 1,5 m/s²
  • Diametru bucşă prindere: 12 mm
  • Dimensiuni (L x l x H): 155x294x312 mm
  • Lungime cablu alimentare (m): 4,0 m
  • Greutate (EPTA) (kg): 6,1 kg
BENEFICII UTILIZATOR:
  • Rulmenţi liniari pentru o reglare fină a adâncimii de tăiere.
  • Sistem opritor ce permite obținerea a trei adâncimi de frezare diferite.
  • Scala de adâncime ușor de citit permite verificarea ușoară adâncimii de tăiere.
  • Dubla izolatie.
  • Turatie variabila.
  • Colectarea prafului.
  • Start Soft.
  • Viteza constanta reglata electronic.
  • Lumina de lucru tip LED.
  • Frana de motor.
                        Accesorii standard:
                        • Ghidaj pt contur
                        • Bucsa elastica 6mm 3600B/NB
                        • Bucsa elastica 8mm 3600B/NB
                        • Cheie 24
                                                          Mai multe informatii
                                                          Putere (W): 2300
                                                          Turatie in gol (rpm): 22000
                                                          Adancime frezare (mm): 70
                                                          Diametru bucsa prindere (mm): 12
                                                          Vibratii frezare (m/s2): 4.5
                                                          Greutate (kg): 6.1
                                                          Producator Makita
                                                          Scrie o recenzie
                                                          Spune-ne parerea ta despre acest produsMasina de frezat verticala Makita RP2300FCX Turatie 22000rpm Putere 2300W
                                                          Rating-ul dumneavoastra
                                                          AGROPRO
                                                          Produse din aceeasi categorie
                                                          1. Freza verticala electrica Villager VLN 1204 putere 1200W
                                                          2. Freza profilata 12.7mm 04007
                                                          3. Freza profilata Ø9.5mm H38mm shank Ø8mm
                                                          4. Mini freza biax 170W cu 126 accesorii in cutie RD-MG09
                                                          5. Freza pentru imbinat biscuiti de lemn 900W 100mm RD-BJ01
                                                          6. Mini freza biax set cablu & acces. 135W RD-MG06D
                                                          7. Freza electrica 1020W 8mm - 32 000min-1 RD-ER07
                                                          8. Masa pentru frezare 220V RD-WT01