Fierastrau pentru crengi METABO MS18LTX15 fara acumulatori si incarcator
620,00 Lei
in stoc
Cod produs
Disponibilitate In stoc
Cod produs 600856850
Producator Metabo
COMENZI ONLINE
Ion Danut
Ion Danut Consultant vânzări WhatsAppComanda pe WhatsApp
1 buc
Pret valabil doar online
Vezi detalii
Soluții de finanțare flexibile
165.34 Lei / lună
19.56 Lei / lună
Cod produs: 600856850
Deschidere Colet la Livrare
Ai posibilitatea să deschizi coletul înainte de a plăti produsul.
Accesorii drujbe
METABO MS 18 LTX 15
18 V
Tensiune acumulator
15 cm /
6 "
Lungime sina de ghidaj
5 m/s
Viteza maxima a lantului
DESCRIERE PRODUS
  • Viteza constanta mare a lantului chiar si sub sarcina, pentru taieri rapide.
  • Pana la 60 de taieri in lemn tare O 80 mm cu o singura incarcare a acumulatorului (acumulator LiPOWER 18 V / 2,0 Ah).
  • Lant cu recul redus pentru taieri usoare si sigure si vibratii reduse.
  • Multe marci, un singur sistem de acumulator: acest produs poate fi folosit cu toate acumulatorii si incarcatoarele de 18 V ale marcilor CAS.
Sistem de acumulatori multi-brand
DATE TEHNICE
  • Tensiunea acumulatorului: 18 V
  • Lungimea ghidajului: 15 cm / 6”
  • Lungimea de taiere: 15 cm / 6”
  • Viteza maxima a lantului: 5 m/s / 16,4 ft/s
  • Forma dintilor lantului: semi-cilindrica (semi-chisel)
  • Pasul dintilor lantului: 1/4”
  • Grosimea legaturii de antrenare: 1,1 mm / 0,043”
  • Numar de legaturi de antrenare: 39
  • Greutate fara acumulator: 1,6 kg / 3,5 lbs
VIBRATII
  • La ralanti: 2,5 m/s²
  • Incertitudinea masurarii K: 1,5 m/s²
EMISIE ZGOMOT
  • Nivel presiune sonora: 74 dB(A)
  • Nivel putere sonora (LwA): 90 dB(A)
  • Incertitudinea masurarii K: 3 dB(A)
ACCESORII INCLUSE
  • Ghidaj fierastrau 15 cm
  • Lant de fierastrau 15 cm (1/4” LP / 1,1 mm)
  • Protectie lant fierastrau
  • Ulei de ungere bio pentru lant 100 ml
  • Cheie hexagonala cu cap sferic
  • Fara acumulator, fara incarcator
Mai multe informatii
Lungime Lama (Cm) 15
Tip Motor Cu acumulator
Tip Utilizare Profesional
Producator Metabo
Scrie o recenzie
Rating-ul dumneavoastra
AGROPRO
Produse din aceeasi categorie
  1. Redback E608D emondor acumulatori 40V, 2000mm, Dmax 190mm, solo